Scotland

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Scotland

Nieruchomość na sprzedaż w Szkocji

Szkockiemu rynkowi nieruchomości na sprzedaż pomagała gospodarka Zjednoczonego Królestwa, która osiąga nieco lepsze wyniki niż oczekiwano i bardzo niskie stopy procentowe.

W Edynburgu rynek mieszkaniowy jest bardzo silny. Na rynku nieruchomości na sprzedaż w Glasgow niewątpliwie poprawił się, ponieważ skutki Edynburga rozwinęły się na zewnątrz.

Nieruchomości na sprzedaż w Szkocji są bardzo dziwne i dziwaczne: niektórym agentom nieruchomości udało się sprzedać wyspę, Little Ross, z domkiem za bardzo niską cenę, a zamek Chesterhill zapłacił trzykrotnie wyższą cenę.

Rynek w Glasgow jest bardzo dynamiczny, a niedobór zapasów podnosi ceny. Wiele ofert jest dostępnych w najpopularniejszych dzielnicach Glasgow, takich jak West End i bogate przedmieścia, takie jak Giffnock, Bearsden i Newton Mearns.

Pod koniec 2017 r. Średnia cena sprzedaży wyniosła około 125 000 funtów, czyli o 4,8% więcej niż w 2016 r.

Większość kupujących z zewnątrz, którzy chcą kupić nieruchomości na sprzedaż w Szkocji, są rodowitymi Szkotami i chcą wrócić do domu po pracy w USA, Europie lub na Bliskim Wschodzie. Inni nabywcy zagraniczni to Amerykanie i Europejczycy.

Europejscy nabywcy, szczególnie ze Skandynawii, są zainteresowani nieruchomościami sportowymi przeznaczonymi na sprzedaż w Szkocji, ponieważ ten kraj oferuje tysiące akrów na strzelnice, polowania i połowy.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 26683

Sprzedaż Pozostałe (Handlowe), Scotland, Glasgow, Glasgow, airport

95,381.37PLN
Sprzedaż
Pozostałe (Handlowe)

13 m²
HOMESFORYOU prezentuje Państwu parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie głównych portów lotniczych i branży motoryzacyjnej. TRZECI SPRZEDAŻY PARTY GÓRA pa...
Cod. 18384

Sprzedaż Inne (Mieszkalne), Scotland, Dundee, Tayside, 8 Castle Street

596,133.58PLN
Sprzedaż
Inne (Mieszkalne)

68 m²
Jest to pożądane, odnowione 2 osobowy + Lounge mieszkanie w samym sercu centrum miasta Dundee, w pełni umeblowane i gazu Central ogrzewany, idealna na...
Cod. 13263

Sprzedaż Teren budowlany, Scotland, Aberdeenshire, Aberdeen, Aberdeen

2,579,160.00PLN
Sprzedaż
Teren budowlany

2700 m²
Sprzedawane słoneczna
Mapa, zmian cen i statystyki
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB